Alexis Adair: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 190: Line 190:
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos <br> DJ's Pick Award
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos <br> DJ's Pick Award
|-
|-
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2018
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2018
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Belly of the Beast
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Belly of the Beast
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary
Line 199: Line 199:
| style="text-align: center; " |NUVO (Toronto)
| style="text-align: center; " |NUVO (Toronto)
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|-
| style="text-align: center; " |Lurk
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (Denver)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos
|-
|-
| style="text-align: center; " |The Wanting
| style="text-align: center; " |The Wanting