Alexis Watson: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 117: | Line 117: | ||
| style="text-align: center; " |entered in title competition | | style="text-align: center; " |entered in title competition | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2016 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2016 | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |Countdown (Phoenix) | | style="text-align: center; " |Countdown (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Open Call (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Teen Solos | |||
|} | |} | ||