Alexis Watson: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 176: | Line 176: | ||
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Mini Recreational Duet/Trio <br> Gold Award | | style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Mini Recreational Duet/Trio <br> Gold Award | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |2012 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Anymore | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |unknown | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Lexee Crandall <br> Alyssa Diaz | ||
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix) | | style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " |did not place | | style="text-align: center; " |did not place | ||
| Line 186: | Line 186: | ||
| style="text-align: center; " |KAR (Mesa) | | style="text-align: center; " |KAR (Mesa) | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Age 9-11 Secondary Duet/Trios | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Age 9-11 Secondary Duet/Trios | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Mini Duet/Trios | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Starpower (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Age 9-11 Power Duet/Trios | |||
|} | |} | ||