Ali Ogle: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 34: | Line 34: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||
| rowspan="2" | | rowspan="2"|2016 | ||
| | | rowspan="2"|Fleeting | ||
| | | rowspan="2"|Contemporary | ||
| rowspan="2"| | |||
|StarQuest (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center;" | |||
|The Dance Awards | |||
| | |||
|-style="text-align: center;" | |||
| rowspan="4"|2017 | |||
| rowspan="2"|Horizon | |||
| rowspan="2"|Contemporary | |||
| rowspan="2"| | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||
| | |Showbiz (Minneapolis) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center;" | |||
| rowspan="2"|Anchored | |||
| rowspan="2"|Open | |||
| rowspan="2"| | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||
| | |Showbiz (Minneapolis) | ||
| | |||
|-style="text-align: center;" | |||
| rowspan="4"|2018 | |||
|Significance | |Significance | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||