Ali Ogle: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 227: | Line 227: | ||
|Performance | |Performance | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2021 | ||
|A Man's World | | rowspan="2" |A Man's World | ||
|Open | | rowspan="2" |Open | ||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |Showbiz (Minneapolis) | ||
| | | | ||