Ali Ogle: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 227: Line 227:
|Performance
|Performance
|-
|-
| rowspan="5" |2021
| rowspan="8" |2021
| rowspan="2" |A Man's World
| rowspan="5" |A Man's World
| rowspan="2" |Open
| rowspan="5" |Open
| rowspan="2" |
| rowspan="5" |
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|
|-
|-
|Showbiz (Minneapolis)
|Showbiz (Minneapolis)
|
|-
|Jump (Overland Park)
|
|-
|NUVO (Minneapolis)
|
|-
|NUVO (Atlanta)
|
|
|-
|-
Line 249: Line 258:
|Closing Show
|Closing Show
|-
|-
| rowspan="5" |2022
| rowspan="6" |2022
| rowspan="4" |This Woman's Work
| rowspan="4" |This Woman's Work
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="4" |Contemporary
Line 265: Line 274:
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos
|-
|-
|The Swan
| rowspan="2" |The Swan
|Open
| rowspan="2" |Open
| rowspan="2" |
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|
|Hall of Fame (St. Paul)
|-
|The Dance Awards (Las Vegas)
|
|
|}
|}