Ali Ogle: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 227: | Line 227: | ||
|Performance | |Performance | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |2021 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |A Man's World | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Open | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" | | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Showbiz (Minneapolis) | |Showbiz (Minneapolis) | ||
| | |||
|- | |||
|Jump (Overland Park) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Minneapolis) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Atlanta) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 249: | Line 258: | ||
|Closing Show | |Closing Show | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2022 | ||
| rowspan="4" |This Woman's Work | | rowspan="4" |This Woman's Work | ||
| rowspan="4" |Contemporary | | rowspan="4" |Contemporary | ||
| Line 265: | Line 274: | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos | |2<sup>nd</sup> in Teen Solos | ||
|- | |- | ||
|The Swan | | rowspan="2" |The Swan | ||
|Open | | rowspan="2" |Open | ||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||