Alison Taylor: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 101: Line 101:
|24/7 (Chicago)
|24/7 (Chicago)
|5<sup>th</sup> in Senior Solos<br />High Gold Award
|5<sup>th</sup> in Senior Solos<br />High Gold Award
|-
|
|
|
|
|DanceMakers (Nationals)
|3rd Runner-up
|-
|-
|2019
|2019