Amanda Chau: Difference between revisions
No edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 128: | Line 128: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2018 | ||
| style="text-align: center; " |Sound & Color | | style="text-align: center; " |Sound & Color | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| Line 143: | Line 143: | ||
| style="text-align: center; " |The Dance Awards (Las Vegas) | | style="text-align: center; " |The Dance Awards (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2019 | |||
| style="text-align: center; " |Temple | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |The Dance Awards (Las Vegas) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Beneath My Surface | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Radix (Anaheim) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Santa Clara) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior Solos<br />DJ's Pick! | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Jump (Las Vegas) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior Solos | |||
|} | |} | ||