Amaya Kaufenberg: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 17: Line 17:
| style="text-align: center;"|Jazz
| style="text-align: center;"|Jazz
| style="text-align: center;"|
| style="text-align: center;"|
| style="text-align: center;"|Lauren Busyn<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Amaya Kaufenberg]]<br />[[Ellie Wagner]]
| style="text-align: center;"|Lauren Busyn<br />[[Eva Igo]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Ellie Wagner]]
| style="text-align: center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align: center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align: center;"|
| style="text-align: center;"|
Line 24: Line 24:
| style="text-align:center;"|Hip Hop
| style="text-align:center;"|Hip Hop
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|[[Charliz Balicao]]<br />Lauren Busyn<br />[[Sara Gutz]]<br />Lexi Heath<br />Madeline Kasel<br />[[Amaya Kaufenberg]]<br />Emma Marx
| style="text-align:center;"|[[Charliz Balicao]]<br />Lauren Busyn<br />[[Sara Gutz]]<br />Lexi Heath<br />[[Eva Igo]]<br />Madeline Kasel<br />Emma Marx
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
Line 31: Line 31:
| style="text-align:center;"|Open
| style="text-align:center;"|Open
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|Lauren Busyn<br />Anne Jackson<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Amaya Kaufenberg]]<br />Ashley Kolling<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Madisen Tuhy<br />[[Ellie Wagner]]
| style="text-align:center;"|Lauren Busyn<br />[[Eva Igo]]<br />Anne Jackson<br />[[Lexus Johnson]]<br />Ashley Kolling<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Madisen Tuhy<br />[[Ellie Wagner]]
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
Line 38: Line 38:
| style="text-align:center;"|Contemporary
| style="text-align:center;"|Contemporary
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|[[Charliz Balicao]]<br />Lauren Busyn<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Amaya Kaufenberg]]<br />[[Catie Sjoquist]]<br />[[Ellie Wagner]]
| style="text-align:center;"|[[Charliz Balicao]]<br />Lauren Busyn<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Eva Igo]]<br />[[Catie Sjoquist]]<br />[[Ellie Wagner]]
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
Line 45: Line 45:
| style="text-align:center;"|Production
| style="text-align:center;"|Production
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|[[Alex Anton]]<br />Alex Arce<br />Kevin Avila<br />[[Charliz Balicao]]<br />Angelina Borgen<br />Lauren Busyn<br />Kaylee Deloye<br />Megan Dunaski<br />Sophia Fischer<br />Sally Franco<br />Jada Gosselin-Jones<br />[[Sara Gutz]]<br />Lexi Heath<br />Anne Jackson<br />Alyssa Jacobs<br />[[Lexus Johnson]]<br />Madison Jordan<br />Madeline Kasel<br />[[Amaya Kaufenberg]]<br />Ashley Kolling<br />Annalise Kozar<br />Nico Lonetree<br />Emma Marx<br />Allyson Nelson<br />Olivia Nelson<br />Malia Oliver<br />Maddie Prescott<br />Sydney Ronneberg<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Taylor Sieve]]<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Lauren Sklar<br />Eli Smutny<br />Kristi Stivers<br />Addie Tansom<br />Madisen Tuhy<br />Morgan Vannelli<br />[[Ellie Wagner]]<br />Abby Welter<br />Madie Woltman
| style="text-align:center;"|[[Alex Anton]]<br />Alex Arce<br />Kevin Avila<br />[[Charliz Balicao]]<br />Angelina Borgen<br />Lauren Busyn<br />Kaylee Deloye<br />Megan Dunaski<br />Sophia Fischer<br />Sally Franco<br />Jada Gosselin-Jones<br />[[Sara Gutz]]<br />Lexi Heath<br />[[Eva Igo]]<br />Anne Jackson<br />Alyssa Jacobs<br />[[Lexus Johnson]]<br />Madison Jordan<br />Madeline Kasel<br />Ashley Kolling<br />Annalise Kozar<br />Nico Lonetree<br />Emma Marx<br />Allyson Nelson<br />Olivia Nelson<br />Malia Oliver<br />Maddie Prescott<br />Sydney Ronneberg<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Taylor Sieve]]<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Lauren Sklar<br />Eli Smutny<br />Kristi Stivers<br />Addie Tansom<br />Madisen Tuhy<br />Morgan Vannelli<br />[[Ellie Wagner]]<br />Abby Welter<br />Madie Woltman
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
Line 52: Line 52:
| style="text-align:center;"|Tap
| style="text-align:center;"|Tap
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|Alex Arce<br />Kevin Avila<br />[[Charliz Balicao]]<br />Lauren Busyn<br />Kaylee Deloye<br />[[Sara Gutz]]<br />Lexi Heath<br />Madeline Kasel<br />[[Amaya Kaufenberg]]<br />Annalise Kozar<br />Emma Marx<br />Olivia Nelson<br />Malia Oliver<br />Maddie Prescott<br />Sydney Ronneberg<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Lauren Sklar<br />Eli Smutny<br />Madisen Tuhy<br />Morgan Vannelli<br />[[Ellie Wagner]]<br />Abby Welter
| style="text-align:center;"|Alex Arce<br />Kevin Avila<br />[[Charliz Balicao]]<br />Lauren Busyn<br />Kaylee Deloye<br />[[Sara Gutz]]<br />Lexi Heath<br />[[Eva Igo]]<br />Madeline Kasel<br />Annalise Kozar<br />Emma Marx<br />Olivia Nelson<br />Malia Oliver<br />Maddie Prescott<br />Sydney Ronneberg<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Lauren Sklar<br />Eli Smutny<br />Madisen Tuhy<br />Morgan Vannelli<br />[[Ellie Wagner]]<br />Abby Welter
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
Line 59: Line 59:
| style="text-align:center;"|Tap
| style="text-align:center;"|Tap
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|[[Alex Anton]]<br />Alex Arce<br />Kevin Avila<br />[[Charliz Balicao]]<br />Angelina Borgen<br />Lauren Busyn<br />Kaylee Deloye<br />Megan Dunaski<br />Sophia Fischer<br />Sally Franco<br />Jada Gosselin-Jones<br />[[Sara Gutz]]<br />Lexi Heath<br />Anne Jackson<br />Alyssa Jacobs<br />[[Lexus Johnson]]<br />Madison Jordan<br />Madeline Kasel<br />[[Amaya Kaufenberg]]<br />Ashley Kolling<br />Annalise Kozar<br />Nico Lonetree<br />Emma Marx<br />Allyson Nelson<br />Olivia Nelson<br />Malia Oliver<br />Maddie Prescott<br />Sydney Ronneberg<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Taylor Sieve]]<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Lauren Sklar<br />Eli Smutny<br />Kristi Stivers<br />Addie Tansom<br />Madisen Tuhy<br />Morgan Vannelli<br />[[Ellie Wagner]]<br />Abby Welter<br />Madie Woltman
| style="text-align:center;"|[[Alex Anton]]<br />Alex Arce<br />Kevin Avila<br />[[Charliz Balicao]]<br />Angelina Borgen<br />Lauren Busyn<br />Kaylee Deloye<br />Megan Dunaski<br />Sophia Fischer<br />Sally Franco<br />Jada Gosselin-Jones<br />[[Sara Gutz]]<br />Lexi Heath<br />[[Eva Igo]]<br />Anne Jackson<br />Alyssa Jacobs<br />[[Lexus Johnson]]<br />Madison Jordan<br />Madeline Kasel<br />Ashley Kolling<br />Annalise Kozar<br />Nico Lonetree<br />Emma Marx<br />Allyson Nelson<br />Olivia Nelson<br />Malia Oliver<br />Maddie Prescott<br />Sydney Ronneberg<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Taylor Sieve]]<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Lauren Sklar<br />Eli Smutny<br />Kristi Stivers<br />Addie Tansom<br />Madisen Tuhy<br />Morgan Vannelli<br />[[Ellie Wagner]]<br />Abby Welter<br />Madie Woltman
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
Line 67: Line 67:
| style="text-align:center;"|Production
| style="text-align:center;"|Production
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|[[Alex Anton]]<br />[[Catie Sjoquist]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others
| style="text-align:center;"|[[Alex Anton]]<br />[[Catie Sjoquist]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Eva Igo]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Production Lines
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Production Lines
|-
|-
| rowspan="20" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="20" style="text-align: center; " |2017
| style="text-align:center;"|I Wasn't Done
| style="text-align:center;"|Contemporary
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|Alex Arce<br />Dominick Burkhardt<br />[[Bennet Espinda Banick|Bennet Espinda Bannick]]<br />Ty Feldewerd<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />Eli Smutny<br />Joshua Ukura
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Teen Large Groups
|-
| style="text-align:center;"|Drowning
| style="text-align:center;"|Drowning
| style="text-align:center;"|Specialty
| style="text-align:center;"|Specialty
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|Alex Arce<br />[[Charliz Balicao]]<br />Lauren Busyn<br />[[Catie Sjoquist]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Amaya Kaufenberg]]<br />Eli Smutny<br />[[Ellie Wagner]]
| style="text-align:center;"|Alex Arce<br />[[Charliz Balicao]]<br />Lauren Busyn<br />[[Catie Sjoquist]]<br />[[Eva Igo]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />Eli Smutny<br />[[Ellie Wagner]]
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|2<sup>nd</sup> in Teen Small Groups
| style="text-align:center;"|2<sup>nd</sup> in Teen Small Groups
|-
| style="text-align:center;"|Partition
| style="text-align:center;"|Jazz
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|Lauren Busyn<br />[[Sara Gutz]]<br />Rachel Harris<br />[[Amaya Kaufenberg]]<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Catie Sjoquist]]<br />[[Ellie Wagner]]
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|7<sup>th</sup> in Teen Small Groups
|-
| style="text-align:center;"|Safety & Suppression
| style="text-align:center;"|Contemporary
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|[[Sara Gutz]]<br />Rachel Harris<br />Maris Lapointe<br />Emma Marx<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Catie Sjoquist]]<br />[[Ellie Wagner]]
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|3<sup>rd</sup> in Teen Small Groups
|-
| style="text-align:center;"|Arsonist's Lullaby
| style="text-align:center;"|Open
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|Alexa Adams<br />[[Bennet Espinda Banick|Bennet Espinda Bannick]]<br />Alicia Gan<br />Ava Gerst<br />[[Sara Gutz]]<br />Rachel Harris<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Kendall Lewis<br />Emma Marx<br />Olivia Penticoff<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|2<sup>nd</sup> in Large Groups
|-
| style="text-align:center;"|The Sun
| style="text-align:center;"|Open
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|[[Bennet Espinda Banick|Bennet Espinda Bannick]]<br />Ty Feldewerd<br />Alicia Gan<br />Ava Gerst<br />[[Sara Gutz]]<br />Aliyah Hamlin<br />Rachel Harris<br />Lexi Heath<br />[[Maris Lapointe]]<br />Emma Marx<br />Olivia Nelson<br />Lauren Olson<br />Olivia Penticoff<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Lauren Sklar<br />Ashley Truong<br />Joshua Ukura<br />Morgan Vannelli<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|2<sup>nd</sup> in Large Groups
|-
| style="text-align:center;"|Go Off
| style="text-align:center;"|Jazz
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|Alexa Adams<br />[[Bennet Espinda Banick|Bennet Espinda Bannick]]<br />Ty Feldewerd<br />Alicia Gan<br />Ava Gerst<br />[[Sara Gutz]]<br />Aliyah Hamlin<br />Rachel Harris<br />Lexi Heath<br />[[Maris Lapointe]]<br />Emma Marx<br />Olivia Nelson<br />Lauren Olson<br />Olivia Penticoff<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Lauren Sklar<br />Ashley Truong<br />Joshua Ukura<br />Morgan Vannelli<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|2<sup>nd</sup> in Teen Lines
|-
| style="text-align:center;"|In Your Wondering
| style="text-align:center;"|Jazz
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|Alexa Adams<br />[[Bennet Espinda Banick|Bennet Espinda Bannick]]<br />Ty Feldewerd<br />Alicia Gan<br />Ava Gerst<br />[[Sara Gutz]]<br />Aliyah Hamlin<br />Rachel Harris<br />Lexi Heath<br />[[Maris Lapointe]]<br />Emma Marx<br />Brynn McDonald<br />Olivia Nelson<br />Lauren Olson<br />Olivia Penticoff<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Lauren Sklar<br />Ashley Truong<br />Joshua Ukura<br />Morgan Vannelli<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|did not place
|-
|-
| style="text-align:center;"|La La Land
| style="text-align:center;"|La La Land
| style="text-align:center;"|Jazz
| style="text-align:center;"|Jazz
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|Aless Abla<br />Alexa Adams<br />Alex Arce<br />[[Charliz Balicao]]<br />Angelina Borgen<br />Dominick Burkhardt<br />Lauren Busyn<br />Kaylee Deloye<br />Megan Dunaski<br />[[Bennet Espinda Banick|Bennet Espinda Bannick]]<br />Sophia Fischer<br />Sally Franco<br />Alicia Gan<br />Ava Gerst<br />Jada Gosselin-Jones<br />[[Sara Gutz]]<br />Rachel Harris<br />Lexi Heath<br />Maya Hintermeister<br />Anne Jackson<br />[[Lexus Johnson]]<br />Madeline Kasel<br />[[Amaya Kaufenberg]]<br />Annalise Kozar<br />[[Maris Lapointe]]<br />Allyson Nelson<br />Olivia Nelson<br />Olivia Penticoff<br />Sydney Ronneberg<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Lauren Sklar<br />Eli Smutny<br />Ashley Truong<br />Madisen Tuhy<br />Joshua Ukura<br />Morgan Vannelli<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]
| style="text-align:center;"|Aless Abla<br />Alexa Adams<br />Alex Arce<br />[[Charliz Balicao]]<br />Angelina Borgen<br />Dominick Burkhardt<br />Lauren Busyn<br />Kaylee Deloye<br />Megan Dunaski<br />[[Bennet Espinda Banick|Bennet Espinda Bannick]]<br />Sophia Fischer<br />Sally Franco<br />Alicia Gan<br />Ava Gerst<br />Jada Gosselin-Jones<br />[[Sara Gutz]]<br />Rachel Harris<br />Lexi Heath<br />Maya Hintermeister<br />[[Eva Igo]]<br />Anne Jackson<br />[[Lexus Johnson]]<br />Madeline Kasel<br />Annalise Kozar<br />[[Maris Lapointe]]<br />Allyson Nelson<br />Olivia Nelson<br />Olivia Penticoff<br />Sydney Ronneberg<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Lauren Sklar<br />Eli Smutny<br />Ashley Truong<br />Madisen Tuhy<br />Joshua Ukura<br />Morgan Vannelli<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Production Lines
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Production Lines
Line 138: Line 89:
| style="text-align:center;"|Jazz
| style="text-align:center;"|Jazz
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|Aless Abla<br />Alexa Adams<br />Alex Arce<br />[[Charliz Balicao]]<br />Angelina Borgen<br />Dominick Burkhardt<br />Lauren Busyn<br />Kaylee Deloye<br />Megan Dunaski<br />[[Bennet Espinda Banick|Bennet Espinda Bannick]]<br />Ty Feldewerd<br />Sophia Fischer<br />Sally Franco<br />Alicia Gan<br />Ava Gerst<br />Jada Gosselin-Jones<br />[[Sara Gutz]]<br />Aliyah Hamlin<br />Rachel Harris<br />Lexi Heath<br />Maya Hintermeister<br />Anne Jackson<br />[[Lexus Johnson]]<br />Madeline Kasel<br />[[Amaya Kaufenberg]]<br />Annalise Kozar<br />[[Maris Lapointe]]<br />Emma Marx<br />Brynn McDonald<br />Allyson Nelson<br />Olivia Nelson<br />Lauren Olson<br />Olivia Penticoff<br />Sydney Ronneberg<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Lauren Sklar<br />Eli Smutny<br />Ashley Truong<br />Madisen Tuhy<br />Joshua Ukura<br />Morgan Vannelli<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]
| style="text-align:center;"|Aless Abla<br />Alexa Adams<br />Alex Arce<br />[[Charliz Balicao]]<br />Angelina Borgen<br />Dominick Burkhardt<br />Lauren Busyn<br />Kaylee Deloye<br />Megan Dunaski<br />[[Bennet Espinda Banick|Bennet Espinda Bannick]]<br />Ty Feldewerd<br />Sophia Fischer<br />Sally Franco<br />Alicia Gan<br />Ava Gerst<br />Jada Gosselin-Jones<br />[[Sara Gutz]]<br />Aliyah Hamlin<br />Rachel Harris<br />Lexi Heath<br />Maya Hintermeister<br />[[Eva Igo]]<br />Anne Jackson<br />[[Lexus Johnson]]<br />Madeline Kasel<br />Annalise Kozar<br />[[Maris Lapointe]]<br />Emma Marx<br />Brynn McDonald<br />Allyson Nelson<br />Olivia Nelson<br />Lauren Olson<br />Olivia Penticoff<br />Sydney Ronneberg<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Lauren Sklar<br />Eli Smutny<br />Ashley Truong<br />Madisen Tuhy<br />Joshua Ukura<br />Morgan Vannelli<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|did not place
| style="text-align:center;"|did not place
Line 145: Line 96:
| style="text-align:center;"|Tap
| style="text-align:center;"|Tap
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|[[Catie Sjoquist]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others
| style="text-align:center;"|[[Catie Sjoquist]]<br />[[Eva Igo]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|did not place
| style="text-align:center;"|did not place
Line 152: Line 103:
| style="text-align:center;"|Lyrical
| style="text-align:center;"|Lyrical
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|[[Catie Sjoquist]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others
| style="text-align:center;"|[[Catie Sjoquist]]<br />[[Eva Igo]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|3<sup>rd</sup> in Teen Lines
| style="text-align:center;"|3<sup>rd</sup> in Teen Lines