Anastasia Rose: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 223: Line 223:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="7"|2014
| rowspan="8"|2014
|Blue Suede Shoes
|Blue Suede Shoes
|Hip Hop
|Hip Hop
Line 241: Line 241:
|NUVO (Pittsburgh)
|NUVO (Pittsburgh)
|3<sup>rd</sup> in Mini Groups
|3<sup>rd</sup> in Mini Groups
|-style="text-align: center; "
|Sailors
|Unknown
|[[Alex Biery]]<br />[[Nina Cerniglia]]<br />[[Selah Curran]]<br />[[Kylie Edwards]]<br />[[Sarah Hunt]]<br />[[Brooke Kosinski]]<br />[[Sammie Lenzi]]<br />[[Haley Vrolijk]]<br />[[Alison Taylor]]<br />[[Eve Vinkler]]<br />[[Carolyn Whitney]]<br />[[Mackenzie Ziegler]]<br />and 4 others
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="4"|A Little Party
| rowspan="4"|A Little Party