Anastasia Rose: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 104: Line 104:
|Primetime (Pittsburgh)
|Primetime (Pittsburgh)
|Platinum
|Platinum
|-
|2022
|Falling in Love
|Lyrical
|Dreamaker (Puttsburgh)
|-
|-
| rowspan="3" |2021
| rowspan="3" |2021