Anastasia Rose: Difference between revisions
| Line 108: | Line 108: | ||
|Platinum | |Platinum | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2021 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Not No Animal | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Contemporary | ||
|Primetime (Pittsburgh) | |Primetime (Pittsburgh) | ||
|Platinum | |Platinum | ||
| Line 116: | Line 116: | ||
|Believe Nationals | |Believe Nationals | ||
|unknown scoring | |unknown scoring | ||
|- | |||
|DanceXplosion (Pittsburgh) | |||
|9th in Senior Xtreme Female Solos | |||
|- | |- | ||
|Breakout (Pittsburgh) | |Breakout (Pittsburgh) | ||