Anastasia Rose: Difference between revisions

Line 108: Line 108:
|Platinum
|Platinum
|-
|-
| rowspan="3" |2021
| rowspan="4" |2021
| rowspan="3" |Not No Animal
| rowspan="4" |Not No Animal
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="4" |Contemporary
|Primetime (Pittsburgh)
|Primetime (Pittsburgh)
|Platinum  
|Platinum  
Line 116: Line 116:
|Believe Nationals
|Believe Nationals
|unknown scoring
|unknown scoring
|-
|DanceXplosion (Pittsburgh)
|9th in Senior Xtreme Female Solos
|-
|-
|Breakout (Pittsburgh)
|Breakout (Pittsburgh)