Anissa Underwood: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 26: | Line 26: | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2015 | |2015 | ||
| | |Gimme Gimme | ||
| | |Musical Theatre | ||
| || || | | || || | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2016 | |2016 | ||
| | |What is Love | ||
|Lyrical | |Lyrical | ||
| | |Haley Friend|| || | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2017 | |2017 | ||
| | |Muddy Waters | ||
| | |||
|Haley Friend | |||
| || | |||
|- style="text-align: center; " | |||
|2019 | |||
|Violence Broken | |||
| | | | ||
|Karame Adesko | |Karame Adesko | ||
| || | | || | ||
|} | |} | ||
| Line 55: | Line 51: | ||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:70%; font-size:90%;" | {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:70%; font-size:90%;" | ||
|- | |- | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Year !! style="background:#f2c8e0;" |Dance Title | ! style="background:#f2c8e0;" |Year !! style="background:#f2c8e0;" |Dance Title !! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |2011 | ||
|Hey Mickey | |||
| | |||
| | | | ||
|- style="text-align: center; " | |||
|2013 | |||
|Route 66 | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 164: | Line 120: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 178: | Line 126: | ||
|2017 | |2017 | ||
|Son of a Preacher Man | |Son of a Preacher Man | ||
| | | | ||
|Haley Friend | |Haley Friend | ||