Anna Grace Bell: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 104: | Line 104: | ||
| style="text-align: center; " |WCDE Nationals (Las Vegas) | | style="text-align: center; " |WCDE Nationals (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | | style="text-align: center; " |unknown scoring | ||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2016 | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Go Hard | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Hip Hop | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Alexis Adair]] <br> [[Anthony Curley]] <br> [[Marley Heath]] <br> [[Marriana Hedger]] <br> [[Kambria Jensen]] <br> [[Riley Knab]] <br> [[Paige Kracht]] <br> [[Paetyn Kuntz]] <br> [[Elle McAuley]] <br> [[Paislee McAuley]] <br> [[Breanne Ng]] <br> [[Summer O'Haver]] <br> [[Landrie Peterson]] <br> Kylie Propps <br> [[Brightyn Rines]] <br> Alexis Robertson <br> [[Arie Russell]] | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |- | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2017 | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2017 | ||