Annabel Vetock: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 69: | Line 69: | ||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||
| rowspan="12"|2016-7 | | rowspan="12"|2016-7 | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |Feather on the Clyde | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |Dawn McDonald | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |Ryan Blattau<br />Liliana De La Mata<br />Alexandra Groves<br />[[Dakotah Hill]]<br />Alyssa Martin<br />Natalia Tidwell<br />[[Caroline Wentker]] | ||
|Hall of Fame (Baltimore) | |Hall of Fame (Baltimore) | ||
|5<sup>th</sup> in Junior Small Groups | |5<sup>th</sup> in Junior Small Groups | ||
| Line 78: | Line 78: | ||
|Hall of Fame (Sandusky) | |Hall of Fame (Sandusky) | ||
|did not place | |did not place | ||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||
| rowspan="2"|Hit the Road Jack | | rowspan="2"|Hit the Road Jack | ||
| Line 112: | Line 109: | ||
|did not place | |did not place | ||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||
|The River | | rowspan="2" |The River | ||
|Jazz | | rowspan="2" |Jazz | ||
|Dawn McDonald | | rowspan="2" |Dawn McDonald | ||
|Daisy Death<br />Ashanti Dupree<br />Osayame Evbuomwan<br />Sarah Francq<br />Kirsten Gottlieb<br />Alexandra Groves<br />Danae Hill<br />Paige Holland<br />Nyah Lastrapes<br />Alyssa Martin<br />Sarah McHale<br />Brooke Morgan<br />Samantha Quarm<br />Carissa Robinson<br />Megan Spencer<br />[[Sarah Stillman]]<br />[[Nisa Tatum]]<br />Natalia Tidwell<br />[[Caroline Wentker]] | | rowspan="2" |Daisy Death<br />Ashanti Dupree<br />Osayame Evbuomwan<br />Sarah Francq<br />Kirsten Gottlieb<br />Alexandra Groves<br />Danae Hill<br />Paige Holland<br />Nyah Lastrapes<br />Alyssa Martin<br />Sarah McHale<br />Brooke Morgan<br />Samantha Quarm<br />Carissa Robinson<br />Megan Spencer<br />[[Sarah Stillman]]<br />[[Nisa Tatum]]<br />Natalia Tidwell<br />[[Caroline Wentker]] | ||
|Hall of Fame (Baltimore) | |Hall of Fame (Baltimore) | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Sandusky) | |||
| | |||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||
| rowspan="2"|Sand | | rowspan="2"|Sand | ||