Annabel Vetock: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 266: | Line 266: | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Lines | |1<sup>st</sup> in Teen Lines | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |2020-21 | ||
| | | rowspan="2" |Anatomy of a Lie | ||
| rowspan="2" |Pointe | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Anna Gardiner<br />Karina Garner<br />Kirsten Gottlieb<br />[[Dakotah Hill]]<br />Renee Jaranson<br />[[Mikaela Kline]]<br />Jaya Lastrapes<br />Nyah Lastrapes<br />Sarah Mchale<br />[[Nisa Tatum]]<br />[[Annabel Vetock]] | |||
|Hall of Fame (Baltimore) 2020 | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Baltimore) 2021 | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="6" |2021 | |||
|Always | |||
|Lyrical | |||
| | | | ||
|Lauren Carr<br />Lillian Graham<br />[[Dakotah Hill]]<br />Nyah Lastrapes<br />Meena Manoj<br />Jordan Namie<br />[[Nisa Tatum]]<br />[[Annabel Vetock]] | |||
|Hall of Fame (Baltimore) 2021 | |Hall of Fame (Baltimore) 2021 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|My Way | |||
|Open | |||
| | | | ||
| | |Anna Gardiner<br />Karina Garner<br />[[Dakotah Hill]]<br />Serenity Holland<br />Nyah Lastrapes<br />Meena Manoj<br />[[Nisa Tatum]]<br />[[Annabel Vetock]]<br />Claudia Yanss | ||
|Hall of Fame (Baltimore) 2021 | |Hall of Fame (Baltimore) 2021 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Cell Block Tango | |||
|Musical Theater | |||
| | | | ||
| | |Grace Bachmann<br />Lauren Carr<br />Kamari Curtis<br />Anna Gardiner<br />Karina Garner<br />Lillian Graham<br />Daeja Hill<br />[[Dakotah Hill]]<br />Serenity Holland<br />Jaya Lastrapes<br />Nyah Lastrapes<br />Robin Madison<br />Meena Manoj<br />Jordan Namie<br />[[Nisa Tatum]]<br />[[Annabel Vetock]]<br />Claudia Yanss | ||
|Hall of Fame (Baltimore) 2021 | |Hall of Fame (Baltimore) 2021 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Fine Line | |||
|Contemporary | |||
| | | | ||
| | |Grace Bachmann<br />Lauren Carr<br />Kamari Curtis<br />Anna Gardiner<br />Karina Garner<br />Lillian Graham<br />Daeja Hill<br />[[Dakotah Hill]]<br />Serenity Holland<br />Jaya Lastrapes<br />Nyah Lastrapes<br />Robin Madison<br />Meena Manoj<br />Jordan Namie<br />Makaila Neal-Simmons<br />[[Nisa Tatum]]<br />[[Annabel Vetock]] | ||
|Hall of Fame (Baltimore) 2021 | |Hall of Fame (Baltimore) 2021 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|The Cello's Song | |||
|Pointe | |||
| | | | ||
|[[Makayla An]]<br />Grace Bachmann<br />[[Ava Buckhalt]]<br />Melody Chapman<br />[[Mariam Fadl]]<br />Anna Gardiner<br />Karina Garner<br />Dakotah Hill<br />[[Alexis Kihiko]]<br />[[Emily Kim]]<br />[[Ella Kozar]]<br />Jaya Lastrapes<br />Nyah Lastrapes<br />Kaia Lockwood<br />Makaila Neal-Simmons<br />Katelyn Rosenberger<br />[[Annabel Vetock]]<br />Claudia Yanss | |||
|Hall of Fame (Baltimore) | |||
|2<sup>nd</sup> in Teen Large Groups | |||
|- | |||
|Eleanor Rigby | |||
|Contemporary | |||
| | | | ||
| | |Grace Bachmann<br />Joe Blandford<br />Lauren Carr<br />Kamari Curtis<br />Anna Gardiner<br />Karina Garner<br />Lillian Graham<br />Daeja Hill<br />[[Dakotah Hill]]<br />Serenity Holland<br />Samantha Kidwell<br />Jaya Lastrapes<br />Nyah Lastrapes<br />Robin Madison<br />Meena Manoj<br />Jordan Namie<br />Makaila Neal-Simmons<br />Katelyn Rosenberger<br />[[Nisa Tatum]]<br />[[Annabel Vetock]]<br />Claudia Yanss | ||
|Hall of Fame (Baltimore) 2021 | |Hall of Fame (Baltimore) 2021 | ||
| | | | ||