Jules LeBlanc: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 163: | Line 163: | ||
|- | |- | ||
| "Utopia" | | "Utopia" | ||
|} | |||
===Music Videos=== | |||
{| class="wikitable" | |||
!Year | |||
!Music Video | |||
!Role | |||
!Artist | |||
!Notes | |||
|- | |||
|2016 | |||
|Day & Night | |||
|Friend | |||
|[[Mackenzie Ziegler]] & Johnny Orlando | |||
| | |||
|- | |||
|2017 | |||
|Monsters AKA Haters | |||
|Dancer | |||
|[[Mackenzie Ziegler]] | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |2018 | |||
|Can't Help Me Now | |||
|Herself | |||
|Herself | |||
| | |||
|- | |||
|New You | |||
|Herself | |||
|Herself | |||
| | |||
|- | |||
|Galaxy | |||
|Herself | |||
|Herself | |||
| | |||
|- | |||
|2019 | |||
|You, Not Him | |||
|Herself | |||
|Herself | |||
| | |||
|} | |} | ||