Ariana McClure: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 761: | Line 761: | ||
|- | |- | ||
|2011 | |2011 | ||
|Bad Romance | |||
| | | | ||
| | | | ||
|[[Ariana McClure]]<br />Chryssa Hadjis<br />[[Brianna Haire]]<br />[[Samantha Hurst]]<br />[[Christina Ricucci]]<br />Sienna Gough | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
| | |||
|My Immortal | |||
| | |||
| | |||
|Justin Pham<br />Chryssa Hadjis<br />[[Brianna Haire]]<br />[[Ariana McClure]]<br />[[Christina Ricucci]]<br />Avery Dorflinger<br />Sienna Gough<br />[[Samantha Hurst]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|Uprising | |||
| | |||
| | |||
|Victoria Frank<br />Chryssa Hadjis<br />[[Ariana McClure]]<br />[[Christina Ricucci]]<br />[[Talia Seitel]]<br />Avery Dorflinger | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|Razzle Dazzle | |||
| | |||
| | |||
|Avery Dorflinger<br />[[Ariana McClure]]<br />Mykenzie Clements<br />Kyli Davis<br />Brittany Chadd<br />Chryssa Hadjis<br />[[Christina Ricucci]]<br />Amanda Perez<br />Justin Pham | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|We Are Strong | |||
| | |||
| | |||
|Lauren Carter<br />Savanna Cashell<br />Brittany Chadd<br />Mykenzie Clements<br />Kyli Davis<br />Avery Dorflinger<br />Alana Figurski<br />[[Brianna Haire]]<br />[[Samantha Hurst]]<br />Keri Leigh<br />[[Ariana McClure]]<br />Taylor Nelson<br />[[Christina Ricucci]] | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
|Unwritten | |||
| | |||
| | |||
|Lauren Carter<br />Savanna Cashell<br />Brittany Chadd<br />Mykenzie Clements<br />Cheyenne Courvoisier<br />Kyli Davis<br />Avery Dorflinger<br />Brittnie Erisch<br />Alana Figurski<br />Chryssa Hadjis<br />[[Ariana McClure]]<br />Taylor Nelson<br />Amanda Perez<br />Justin Pham<br />[[Christina Ricucci]] | |||
| | | | ||
| | | | ||