Arianna Quant: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 13: | Line 13: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| rowspan="11" |2017 | |||
|Stone | |||
| | |||
| | |||
|The Dance Awards (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="10" |Moving On | |||
| rowspan="10" | | |||
| rowspan="10" |Victor Smalley | |||
& Angel Armas | |||
|YAGP (Tampa) | |||
| | |||
|- | |||
|Legacy (Fort Lauderdale) | |||
|5<sup>th</sup> in Advanced Petite Solos | |||
|- | |||
|NYCDA (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|24/7 | |||
| | |||
|- | |||
|24/7 (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Jump (Miami) | |||
| | |||
|- | |||
|Jump (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Radix (Biloxi) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Meadowlands) | |||
| | |||
|- | |||
|The Dance Awards (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|2018 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Star Systems | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 31: | Line 100: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2017 | |||
|Moving On | |||
|Contemporary | |||
| rowspan="2" |Tampa | |||
|Top 12 | |||
|- | |||
|unknown | |||
|Classical | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | | rowspan="4" |2018 | ||
| | |Blue Shadows | ||
| | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| rowspan="4" |Houston | |||
| rowspan="2" |Top 12 | |||
|- | |||
|Evolving | |||
|- | |||
|Paquita | |||
| rowspan="2" |Classical | |||
| rowspan="2" |3<sup>rd</sup> Place | |||
|- | |||
|Swan Lake | |||
|} | |} | ||