Arianna Quant: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 33: | Line 33: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|24/7 | |24/7 (Birmingham) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 54: | Line 54: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2018 | | rowspan="17" |2018 | ||
| rowspan="8" |Blue Shadows | |||
| rowspan="8" |Contemporary | |||
| rowspan="8" | | |||
|Star Systems | |||
| | | | ||
|- | |||
|24/7 (Birmingham) | |||
| | | | ||
|- | |||
|24/7 (Orlando) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
|Jump (Miami) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Jump (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Radix (Biloxi) | |||
| | | | ||
|- | |||
|NUVO (Meadowlands) | |||
| | | | ||
|- | |||
|The Dance Awards (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="9" |Evolving | |||
| rowspan="9" |Contemporary | |||
| rowspan="9" | | |||
|Star Systems | |||
| | | | ||
|- | |||
|24/7 (Birmingham) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|24/7 (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Jump (Miami) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Jump (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Radix (Biloxi) | |||
| | | | ||
|- | |||
|NUVO (Meadowlands) | |||
| | | | ||
|- | |||
|The Dance Awards (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|DancerPalooza | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="10" |2019 | |||
| rowspan="5" |Essence | |||
| rowspan="5" |Contemporary | |||
| rowspan="5" | | |||
|24/7 | |||
| | | | ||
|- | |||
|Jump | |||
| | | | ||
|- | |||
|Radix | |||
| | | | ||
|- | |||
|NUVO | |||
| | | | ||
|- | |||
|The Dance Awards (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="5" |Layers | |||
| rowspan="5" |Contemporary | |||
| rowspan="5" | | |||
|24/7 | |||
| | | | ||
|- | |||
|Jump | |||
| | | | ||
|- | |||
|Radix | |||
| | | | ||
|- | |||
|NUVO | |||
| | | | ||
| | |- | ||
|The Dance Awards (Orlando) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||