Ava Check: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 31: | Line 31: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2009 | |||
| style="text-align: center; " |Rock Star | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |KAR (Mesa) | |||
| style="text-align: center; " |did not place | |||
|- | |- | ||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2011 | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2011 | ||