Ava Curbow: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 341: Line 341:
|
|
|-
|-
| rowspan="3" |2021
| rowspan="4" |2021
|
|
|
|
|
|
|Bronwynn Enright<br />Alexa Frazier<br />Caroline Humphrey<br />Lacee Hunt<br />Kaitlyn Miller
|Hall of Fame (Kansas City)
|
|-
|
|
|
|
|Bronwynn Enright<br />Alexa Frazier<br />Caroline Humphrey<br />Lacee Hunt<br />Kaitlyn Miller<br />Karleigh Miller<br />Caroline Phelps
|Hall of Fame (Kansas City)
|Hall of Fame (Kansas City)
|
|
Line 352: Line 359:
|
|
|
|
|
|Bronwynn Enright<br />Alexa Frazier<br />Avani Hocker-Singh<br />Caroline Humphrey<br />Jordyn Hunt<br />Lacee Hunt<br />Brooklyn Kaberline<br />Paige McCann<br />Kaitlyn Miller<br />Megan Raach<br />Evie Richard<br />Jersee Wood
|Hall of Fame (Kansas City)
|Hall of Fame (Kansas City)
|
|
Line 359: Line 366:
|
|
|
|
|
|Bronwynn Enright<br />Alexa Frazier<br />Caroline Humphrey<br />Lacee Hunt<br />Paige McCann<br />Kaitlyn Miller<br />Karleigh Miller<br />Mackenzie Nastav<br />Caroline Phelps<br />Megan Raach<br />Evie Richard<br />Addelyn Spalding
|Hall of Fame (Kansas City)
|Hall of Fame (Kansas City)
|
|
Line 367: Line 374:
|
|
|
|
|
|Rylee Clinton<br />Caroline Humphrey<br />Kaitlyn Miller<br />Ella Nadeau
|Hall of Fame (Kansas City)
|Hall of Fame (Kansas City)
|
|
Line 374: Line 381:
|
|
|
|
|
|Rylee Clinton<br />Caroline Humphrey<br />Kaitlyn Miller<br />Ella Nadeau
|Hall of Fame (Kansas City)
|Hall of Fame (Kansas City)
|
|
Line 381: Line 388:
|
|
|
|
|
|Rylee Clinton<br />Caroline Humphrey<br />Paige McCann<br />Kaitlyn Miller<br />Karleigh Miller<br />Ella Nadeau<br />Caroline Phelps<br />Evie Richard
|Hall of Fame (Kansas City)
|Hall of Fame (Kansas City)
|
|
Line 388: Line 395:
|
|
|
|
|
|Caroline Humphrey<br />Brooklyn Kaberline<br />Paige McCann<br />Karleigh Miller<br />Ella Nadeau<br />Caroline Phelps<br />Evie Richard<br />Maggie Sykes
|Hall of Fame (Kansas City)
|Hall of Fame (Kansas City)
|
|
Line 395: Line 402:
|
|
|
|
|
|Rylee Clinton<br />Caroline Humphrey<br />Oakley Jones<br />Brooklyn Kaberline<br />Paige Mccann<br />Kaitlyn Miller<br />Karleigh Miller<br />Ella Nadeau<br />Caroline Phelps<br />Evie Richard<br />Maggie Sykes
|Hall of Fame (Kansas City)
|Hall of Fame (Kansas City)
|
|
Line 402: Line 409:
|
|
|
|
|
|Many Dancers
|Hall of Fame (Kansas City)
|Hall of Fame (Kansas City)
|
|