Ava Jane Lynn: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 48: Line 48:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-style="text-align: center; "
|2016
|Miniature Pieces
|Contemporary
|Sarah Stillman<br />[[Chyna Wong-Wui]]
|JUMP (Las Vegas)
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2018
|2018