Ava Jane Lynn: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 154: | Line 154: | ||
| | | | ||
|24/7 (Anaheim) | |24/7 (Anaheim) | ||
|6<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Stop the Clock | |6<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Stop the Clock | ||
|- | |||
|2022 | |||
|Under My Skin | |||
| | |||
| | |||
|24/7 (Long Beach) | |||
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />Stop the Clock | |||
|} | |} | ||