Bailey Mahaffey: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 21: | Line 21: | ||
===Groups=== | ===Groups=== | ||
====with Murrieta Dance Project==== | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; text-align:center; font-size:90%;" | {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; text-align:center; font-size:90%;" | ||
|- | |- | ||
| Line 42: | Line 43: | ||
|Showstopper (Anaheim) | |Showstopper (Anaheim) | ||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="4" |2008 | |||
|Say Goodnight | |||
| | |||
|Payton Sullivan<br />[[Kara Newman]]<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />Alana Figurski | |||
|Showstopper (Anaheim) | |||
|3<sup>rd</sup> in Mini Small Groups<br />Double Platinum | |||
|- | |||
|Lil' Divas | |||
| | |||
|Jaqueleen Christakis<br />Alana Figurski<br />Victoria Frank<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />[[Kara Newman]]<br />[[Talia Seitel]]<br />Payton Sullivan | |||
|Showstopper (Anaheim) | |||
|4<sup>th</sup> in Mini Small Groups<br />Platinum | |||
|- | |||
|Can't Turn You Loose | |||
| | |||
|Alana Figurski<br />Chryssa Hadjis<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />[[Kara Newman]]<br />Delaney Richards<br />Payton Sullivan | |||
|Showstopper (Anaheim) | |||
|6<sup>th</sup> in Mini Small Groups<br />Platinum | |||
|- | |||
|Wash That Man | |||
| | |||
|Jaqueleen Christakis<br />Alana Figurski<br />Victoria Frank<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />[[Kara Newman]]<br />[[Talia Seitel]]<br />Payton Sullivan | |||
|Showstopper (Anaheim) | |||
|6<sup>th</sup> in Mini Small Groups<br />Platinum | |||
|} | |} | ||