Bailey Mahaffey: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 310: | Line 310: | ||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
|5<sup>th</sup> in Senior Large Groups | |5<sup>th</sup> in Senior Large Groups | ||
|- | |||
| rowspan="5" |2018 | |||
|#metoo | |||
|Lyrical | |||
| | |||
|[[Lexine Cantoria]]<br />Elena Dahms<br />Grace Kunkle<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />[[Kayla Murray]]<br />[[Kara Newman]] | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
|9<sup>th</sup> in Senior Small Groups | |||
|- | |||
|Bond Girls | |||
|Jazz | |||
| | |||
|[[Lexine Cantoria]]<br />Elena Dahms<br />Madison Kennedy<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />[[Kayla Murray]]<br />[[Kara Newman]] | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
|10<sup>th</sup> in Senior Small Groups | |||
|- | |||
|Brain Activity | |||
|Open | |||
| | |||
|[[Lexine Cantoria]]<br />Elena Dahms<br />Madison Kennedy<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />[[Kayla Murray]]<br />[[Kara Newman]] | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
|4<sup>th</sup> in Senior Small Groups | |||
|- | |||
|Moments Passed | |||
|Open | |||
| | |||
|[[Lexine Cantoria]]<br />Macy Duffy<br />Vanessa Gonzales<br />Grace Kunkle<br />Kara Lewis<br />Hallie Loo<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />[[Kayla Murray]]<br />[[Kara Newman]]<br />Lilian Suarez<br />Makaya Vanderweerd | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
|9<sup>th</sup> in Senior Large Groups | |||
|- | |||
|Sweet Architect | |||
|Lyrical | |||
| | |||
|Sheridan Bibbs<br />[[Lexine Cantoria]]<br />Naomi Corona<br />Elena Dahms<br />Macy Duffy<br />Vanessa Gonzales<br />Grace Kunkle<br />Kara Lewis<br />Hallie Loo<br />[[Bailey Mahaffey]]<br />[[Kayla Murray]]<br />[[Kara Newman]]<br />Tia Payne<br />Lily Shedlock<br />Lilian Suarez<br />Cierra Torres<br />Makaya Vanderweerd | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
|10<sup>th</sup> in Senior Large Groups | |||
|} | |} | ||