Bennet Espinda Banick: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 161: | Line 161: | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Duos/Trios | |3<sup>rd</sup> in Junior Duos/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2018 | | rowspan="3"|2018 | ||
| | | rowspan="3"|Conveyor | ||
| rowspan="3"|Contemporary | |||
| rowspan="3"| | |||
| rowspan="3"|Joshua Ukura<br />[[Sara Gutz]] | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | | | ||
| | |-style="text-align: center; " | ||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||