Bennet Espinda Banick: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 13: | Line 13: | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2012 | |2012 | ||
| | |Bingo | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 39: | Line 39: | ||
|1<sup>st</sup> Junior Solos | |1<sup>st</sup> Junior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="5"|2016 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Solace | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"| | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
|did not place | |did not place | ||
| Line 48: | Line 48: | ||
|KAR (Minneapolis) | |KAR (Minneapolis) | ||
|2<sup>nd</sup> in Intermediate 9-11 Solos | |2<sup>nd</sup> in Intermediate 9-11 Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|NUVO (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Showstopper (Minneapolis) | |Showstopper (Minneapolis) | ||
| Line 70: | Line 73: | ||
| rowspan="3"|Interrupted Water | | rowspan="3"|Interrupted Water | ||
| rowspan="3"|Open | | rowspan="3"|Open | ||
| rowspan="3"| | | rowspan="3"|Kirsten Russell | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
|did not place | |did not place | ||
| Line 95: | Line 98: | ||
| rowspan="5"|Echolocation | | rowspan="5"|Echolocation | ||
| rowspan="5"|Open | | rowspan="5"|Open | ||
| rowspan="5"| | | rowspan="5"|Chelsea Jennings | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
|5<sup>th</sup> in Teen Solos | |5<sup>th</sup> in Teen Solos | ||