Berlynn Gonzalez: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 160: Line 160:
|2<sup>nd</sup> in Junior Duets/Trios
|2<sup>nd</sup> in Junior Duets/Trios
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|2018
| rowspan="3"|2018
| rowspan="2"|I Remember Her
| rowspan="3"|I Remember Her
| rowspan="2"|
| rowspan="3"|
| rowspan="2"|Aviana Sanchez
| rowspan="3"|Aviana Sanchez
| rowspan="2"|[[Maddie Stone]]
| rowspan="3"|[[Maddie Stone]]
|Showstopper (Anaheim I)
|Showstopper (Anaheim I)
|2<sup>nd</sup> in Teen Duets/Trios
|2<sup>nd</sup> in Teen Duets/Trios
Line 170: Line 170:
|Spotlight Dance Cup (Riverside)
|Spotlight Dance Cup (Riverside)
|Diamond
|Diamond
|-style="text-align: center; "
|KAR (Long Beach)
|2<sup>nd</sup> in Intermediate 12-14 Duets/Trios
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|2019
| rowspan="2"|2019