Brinley Harris: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 18: | Line 18: | ||
| style="text-align: center; " |In10sity (Phoenix) | | style="text-align: center; " |In10sity (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Elite Junior Solos | | style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Elite Junior Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2013 | |||
| style="text-align: center; " |Sparrow | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |In10sity (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Elite Teen Solos | |||
|} | |} | ||