Brinley Harris: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 38: | Line 38: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |2012 | ||
| style="text-align: center; " |Can Can | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Lexee Crandall <br> Ainslee Gehrman <br> Hayden Heath <br> Viktoria Johnson <br> and others | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Spirit | | style="text-align: center; " |Spirit | ||
| style="text-align: center; " |Specialty | | style="text-align: center; " |Specialty | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |Lexee Crandall <br> Ainslee Gehrman <br> Laynee Hahn <br> [[Kalani Hilliker]] <br> [[Alexis Jennings]] <br> [[Arielle Jennings]] <br> [[Kamilla Johnson]] <br> Viktoria Johnson <br> [[Dylynn Jones]] <br> [[Addison Moffett]] <br> [[Tatiana Savedra]] <br> [[Carlee Schield]] <br> [[Jenna Valenzuela]] <br> [[Jaycee Wilkins]] <br> and others | | style="text-align: center; " |Lexee Crandall <br> Ainslee Gehrman <br> Laynee Hahn <br> Hayden Heath <br> [[Kalani Hilliker]] <br> [[Alexis Jennings]] <br> [[Arielle Jennings]] <br> [[Kamilla Johnson]] <br> Viktoria Johnson <br> [[Dylynn Jones]] <br> [[Addison Moffett]] <br> [[Tatiana Savedra]] <br> [[Carlee Schield]] <br> [[Jenna Valenzuela]] <br> [[Jaycee Wilkins]] <br> and others | ||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Stand in Holy Places | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |[[Brynklie Brown]] <br> [[Kenedy Brown]] <br> Lexee Crandall <br> Ainslee Gehrman <br> Hayden Heath <br> [[Kalani Hilliker]] <br> Viktoria Johnson <br> [[Addison Moffett]] <br> [[Alexis Watson]] <br> and others | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| Line 56: | Line 70: | ||
| style="text-align: center; " |Lyrical | | style="text-align: center; " |Lyrical | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |[[Mary Joy Bell]] <br> Lexee Crandall <br> Ainslee Gehrman <br> Ellisyn Granda <br> Laynee Hahn <br> Emma Harris <br> [[Kalani Hilliker]] <br> [[Kamilla Johnson]] <br> Viktoria Johnson <br> [[Dylynn Jones]] <br> [[Kelsey Millar]] <br> [[Addison Moffett]] <br> [[Brynn Rumfallo]] <br> [[Tatiana Savedra]] <br> [[Carlee Schield]] <br> Manhattan Tibbott <br> [[Jenna Valenzuela]] <br> [[Alexis Watson]] <br> [[Jaycee Wilkins]] <br> and others | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||