Paige Hyland: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
Line 80: Line 80:
|1<sup>st</sup> Runner-Up for Petite Miss Fire and Ice
|1<sup>st</sup> Runner-Up for Petite Miss Fire and Ice
|-
|-
| rowspan="8" |2011
| rowspan="9" |2011
| rowspan="5" |Boys, Boys, Boys
| rowspan="5" |Boys, Boys, Boys
| rowspan="5" |Acrobatic Jazz
| rowspan="5" |Acrobatic Jazz
Line 104: Line 104:
|Onstage NY (Pittsburgh)
|Onstage NY (Pittsburgh)
|did not place
|did not place
|-
|Tongue twister
|Acrobatic jazz
|Abby Lee Miller
|iHollywood
(Los Angeles)
|6th in junior solo
|-
|-
|Hot List
|Hot List