Brooklyn Jara: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 30: Line 30:
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2015
| rowspan="6" style="text-align: center; " |2015
| rowspan="2" style="text-align: center; " |I Dare You
| rowspan="3" style="text-align: center; " |I Dare You
| rowspan="2" style="text-align: center; " |
| rowspan="3" style="text-align: center; " |
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Hailey Friend
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Hailey Friend
| style="text-align: center; " |KAR (Redondo Beach)
| style="text-align: center; " |KAR (Redondo Beach)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Secondary 8 & Under Solos
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Secondary 8 & Under Solos
Line 40: Line 40:
| style="text-align: center; " |Platinum Award
| style="text-align: center; " |Platinum Award
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |You Say
|The Dance Awards (New York)
| rowspan="2" style="text-align: center; " |
|
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Leslie Kenfield
|-
| rowspan="3" style="text-align: center; " |You Say
| rowspan="3" style="text-align: center; " |
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Leslie Kenfield
| style="text-align: center; " |KAR (Anaheim)
| style="text-align: center; " |KAR (Anaheim)
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Secondary 8 & Under Solos
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Secondary 8 & Under Solos
Line 48: Line 51:
| style="text-align: center; " |Countdown (Escondido)
| style="text-align: center; " |Countdown (Escondido)
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|The Dance Awards (New York)
|High Gold
|-
|-
| rowspan="7" style="text-align: center; " |2016
| rowspan="7" style="text-align: center; " |2016
Line 234: Line 240:


==Videos==
==Videos==
<center><youtube width="400" height="240">ajOuqna952o</youtube></center>
<center><youtube width="300" height="175">ajOuqna952o</youtube></center>


===I Dare You===
===I Dare You===
<center><youtube width="400" height="240">ajOuqna952o</youtube><youtube width="400" height="240">ajOuqna952o</youtube></center>
<center><youtube width="400" height="240">WrT6BFbjuek</youtube><youtube width="400" height="240">S6MraTPbsDQ</youtube></center>
 
===You Say===
<center><youtube width="400" height="240">gmhnmv5TSYw</youtube><youtube width="400" height="240">AowbMWoA22k</youtube></center>


===Patterns===
=== Patterns ===
<center><youtube width="400" height="240">ajOuqna952o</youtube><youtube width="400" height="240">ajOuqna952o</youtube></center>
<center><center><youtube width="350" height="200">apkY2UmFkxQ</youtube><youtube width="350" height="200">4mcuKGuLvEY</youtube><youtube width="350" height="200">9Z5e86YQVpg</youtube></center></center>


===Good Girl===
===Good Girl===
<center><youtube width="400" height="240">ajOuqna952o</youtube><youtube width="400" height="240">ajOuqna952o</youtube></center>
<center><youtube width="250" height="150">6Vkil8RMfIk</youtube><youtube width="250" height="150">x0JCrmJJZ8s</youtube><youtube width="250" height="150">5ZRE-HlGIyM</youtube><youtube width="250" height="150">H3aIGYPIZ_U</youtube></center>


===Time===
===Time===