Brooklyn Jara: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 260: | Line 260: | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Extended Lines<br />4<sup>th</sup> in Mini Specialty | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Extended Lines<br />4<sup>th</sup> in Mini Specialty | ||
|- | |- | ||
|2019 | | style="text-align: center; " |2019 | ||
| | | style="text-align: center; " | | ||
| | | style="text-align: center; " | | ||
| | | style="text-align: center; " | | ||
| | | style="text-align: center; " | | ||
| | | style="text-align: center; " | | ||
| | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Kayla Clatterbuck<br />Victoria Meitch<br />Madelyn Van Duyn<br />Emily Zhang | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Sophia Douriet<br />Katie Paulus<br />Christiana Sinon<br />Julissa Underwood<br />Emily Zhang | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Kayla Clatterbuck<br />Sophia Douriet<br />Victoria Meitch<br />Anissa Underwood<br />Madelyn Van Duyn<br />Emily Zhang | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Savvy Carefoot<br />Lily Carlopio<br />Kaelyn Choe<br />Sophia Douriet<br />Presley Green<br />Gelli Ignacio<br />Kiley Ko<br />Paisley Lowe<br />Alexis Rash<br />Megan Reta<br />Brooklyn Safford<br />Kendall Serrano<br />Christiana Sinon<br />Jasmine Sison<br />Sierra Stralka<br />Tatum Tabbaa<br />Julissa Underwood<br />Alana Velez<br />Paityn Wendell | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Tara Boyd<br />Allison Camacho<br />Sophia Douriet<br />Lauren Drum<br />Deanna Flores<br />Isabella Hennigar<br />Elizabeth Louie<br />Andrea Martinez<br />Victoria Meitch<br />Brooke Renaud<br />Ani Rosen<br />Cecilia Sayasith<br />Christiana Sinon<br />Alessandra Spadaro<br />Anissa Underwood<br />Hannah Velasco<br />Natalie Windawi<br />Emily Zhang | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|} | |} | ||