Callie Leinbach: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 63: | Line 63: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Crystal Award | |||
|} | |} | ||
| Line 75: | Line 76: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|2013 | |||
|Shake Senora | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Crystal Award | |||
|- | |||
| | | | ||
|The Journey | |||
| | | | ||
|Many Dancers | |||
|Showstopper (Myrtle Beach) | |||
|3<sup>rd</sup> in Teen Super Groups | |||
|} | |} | ||