Cami Massicotte: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 277: | Line 277: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2021 | | rowspan="2" |2021 | ||
|Her Secrets | | rowspan="2" |Her Secrets | ||
|Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| | | rowspan="2" | | ||
|NUVO (Omaha) | |NUVO (Omaha) | ||
|BreakOut Artist | |BreakOut Artist | ||
|- | |||
|Revel (Omaha) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |||
|} | |} | ||