Cami Massicotte: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 277: | Line 277: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2021 | ||
| rowspan="2" |Her Secrets | | rowspan="2" |Her Secrets | ||
| rowspan="2" |Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| Line 286: | Line 286: | ||
|Revel (Omaha) | |Revel (Omaha) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |1<sup>st</sup> in Teen Solos | ||
|- | |||
| rowspan="2" |Uncertainty | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|NUVO (Omaha) | |||
| | |||
|- | |||
|Revel (Omaha) | |||
| | |||
|} | |} | ||