Caroline Wentker: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 116: Line 116:
|5<sup>th</sup> in Junior Duo/Trios
|5<sup>th</sup> in Junior Duo/Trios
|-style="text-align: center;"
|-style="text-align: center;"
| rowspan="2"|2016-7
| rowspan="3"|2016-7
| rowspan="2"|Give Me Love
| rowspan="2"|Give Me Love
| rowspan="2"|Contemporary
| rowspan="2"|Contemporary
Line 125: Line 125:
|-style="text-align: center;"
|-style="text-align: center;"
|5<sup>th</sup> in Teen Duo/Trios (2017)
|5<sup>th</sup> in Teen Duo/Trios (2017)
|-style="text-align: center;"
|Headliners (Baltimore)
|2<sup>nd</sup> in Teen Duo/Trios
|-style="text-align: center;"
|-style="text-align: center;"
|2018-9
|2018-9