Paige Hyland: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
Line 36: Line 36:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="4" |2008
| rowspan="5" |2008
| rowspan="4" |Little Jazz Bird
| rowspan="5" |Little Jazz Bird
| rowspan="4" |Jazz
| rowspan="5" |Jazz
| rowspan="4" |[[Jennine Wedge]]
| rowspan="5" |[[Jennine Wedge]]
|DEA (Pittsburgh)
|DEA (Pittsburgh)
|Gold or Silver
|Silver
|-
|-
|DEA Nationals (NYC)
|DEA Nationals (NYC)
|Gold
|-
|DMP (Seven Springs)
|Gold
|Gold
|-
|-
|Fire & Ice (Pittsburgh)
|Fire & Ice (Pittsburgh)
|Gold
|Sterling Silver
|-
|-
|Onstage NY (Pittsburgh)
|Onstage NY (Pittsburgh)