Paige Hyland: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
|||
| Line 36: | Line 36: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2008 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Little Jazz Bird | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |[[Jennine Wedge]] | ||
|DEA (Pittsburgh) | |DEA (Pittsburgh) | ||
| | |Silver | ||
|- | |- | ||
|DEA Nationals (NYC) | |DEA Nationals (NYC) | ||
|Gold | |||
|- | |||
|DMP (Seven Springs) | |||
|Gold | |Gold | ||
|- | |- | ||
|Fire & Ice (Pittsburgh) | |Fire & Ice (Pittsburgh) | ||
| | |Sterling Silver | ||
|- | |- | ||
|Onstage NY (Pittsburgh) | |Onstage NY (Pittsburgh) | ||