Catie Sjoquist: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 151: | Line 151: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " | | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2017 | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Drowning | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Specialty | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |N/A | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |[[Alex Arce]]<br />Charliz Balicao<br />[[Lauren Busyn]]<br />[[Eva Igo]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />Amaya Kaufenberg<br />Eli Smutny<br />[[Ellie Wagner]] | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |N/A | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Arsonist's Lullaby | |||
| style="text-align: center; " |N/A | |||
| style="text-align: center; " |N/A | |||
| style="text-align: center; " |Alexa Adams<br />Bennet Espindabanick<br />Alicia Gan<br />Ava Gerst<br />[[Sara Gutz]]<br />Rachel Harris<br />[[Eva Igo]]<br />Kendall Lewis<br />Emma Marx<br />Olivia Penticoff<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]] | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (St. Paul) | |||
| style="text-align: center; " |2nd in Large Groups | |||
|} | |} | ||