Catie Sjoquist: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 172: Line 172:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
| style="text-align: center; " |2016
| style="text-align:center;"|The Last Word
| style="text-align:center;"|Open
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|Lauren Busyn<br />Anne Jackson<br />[[Lexus Johnson]]<br />Amaya Kaufenberg<br />Ashley Kolling<br />[[Eva Igo]]<br />Madisen Tuhy<br />[[Ellie Wagner]]
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2017