Catie Sjoquist: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 180: | Line 180: | ||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul) | | style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul) | ||
| style="text-align:center;"| | | style="text-align:center;"| | ||
|- | |||
| style="text-align:center;"|2016-8 | |||
| style="text-align:center;"|Jive Bunny | |||
| style="text-align:center;"|Production | |||
| style="text-align:center;"| | |||
| style="text-align:center;"|[[Alex Anton]]<br />[[Eva Igo]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others | |||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Production Lines | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2017 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2017 | ||