Catie Sjoquist: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 173: Line 173:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| style="text-align: center; " |2016
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2016
| style="text-align:center;"|The Last Word
| style="text-align:center;"|The Last Word
| style="text-align:center;"|Open
| style="text-align:center;"|Open
Line 179: Line 179:
| style="text-align:center;"|Lauren Busyn<br />Anne Jackson<br />[[Lexus Johnson]]<br />Amaya Kaufenberg<br />Ashley Kolling<br />[[Eva Igo]]<br />Madisen Tuhy<br />[[Ellie Wagner]]
| style="text-align:center;"|Lauren Busyn<br />Anne Jackson<br />[[Lexus Johnson]]<br />Amaya Kaufenberg<br />Ashley Kolling<br />[[Eva Igo]]<br />Madisen Tuhy<br />[[Ellie Wagner]]
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|
|-
| style="text-align:center;"|Fosse
| style="text-align:center;"|Production
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|[[Alex Anton]]<br />Alex Arce<br />Kevin Avila<br />Charliz Balicao<br />Angelina Borgen<br />Lauren Busyn<br />Kaylee Deloye<br />Megan Dunaski<br />Sophia Fischer<br />Sally Franco<br />Jada Gosselin-Jones<br />[[Sara Gutz]]<br />Lexi Heath<br />[[Eva Igo]]<br />Anne Jackson<br />Alyssa Jacobs<br />[[Lexus Johnson]]<br />Madison Jordan<br />Madeline Kasel<br />Amaya Kaufenberg<br />Ashley Kolling<br />Annalise Kozar<br />Nico Lonetree<br />Emma Marx<br />Allyson Nelson<br />Olivia Nelson<br />Malia Oliver<br />Maddie Prescott<br />Sydney Ronneberg<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Taylor Sieve]]<br />Lauren Sklar<br />Eli Smutny<br />Kristi Stivers<br />Addie Tansom<br />Madisen Tuhy<br />Morgan Vannelli<br />[[Ellie Wagner]]<br />Abby Welter<br />Madie Woltman
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
|-
| style="text-align:center;"|Body Language
| style="text-align:center;"|Tap
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|Alex Arce<br />Kevin Avila<br />Charliz Balicao<br />Lauren Busyn<br />Kaylee Deloye<br />[[Sara Gutz]]<br />Lexi Heath<br />[[Eva Igo]]<br />Madeline Kasel<br />Amaya Kaufenberg<br />Annalise Kozar<br />Emma Marx<br />Olivia Nelson<br />Malia Oliver<br />Maddie Prescott<br />Sydney Ronneberg<br />Miranda Shaughnessy<br />Lauren Sklar<br />Eli Smutny<br />Madisen Tuhy<br />Morgan Vannelli<br />[[Ellie Wagner]]<br />Abby Welter
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
|-
| style="text-align:center;"|Chess
| style="text-align:center;"|Tap
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|[[Alex Anton]]<br />Alex Arce<br />Kevin Avila<br />Charliz Balicao<br />Angelina Borgen<br />Lauren Busyn<br />Kaylee Deloye<br />Megan Dunaski<br />Sophia Fischer<br />Sally Franco<br />Jada Gosselin-Jones<br />[[Sara Gutz]]<br />Lexi Heath<br />[[Eva Igo]]<br />Anne Jackson<br />Alyssa Jacobs<br />[[Lexus Johnson]]<br />Madison Jordan<br />Madeline Kasel<br />Amaya Kaufenberg<br />Ashley Kolling<br />Annalise Kozar<br />Nico Lonetree<br />Emma Marx<br />Allyson Nelson<br />Olivia Nelson<br />Malia Oliver<br />Maddie Prescott<br />Sydney Ronneberg<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Taylor Sieve]]<br />Lauren Sklar<br />Eli Smutny<br />Kristi Stivers<br />Addie Tansom<br />Madisen Tuhy<br />Morgan Vannelli<br />[[Ellie Wagner]]<br />Abby Welter<br />Madie Woltman
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
|-
|-
Line 192: Line 213:
| style="text-align: center; " |Drowning
| style="text-align: center; " |Drowning
| style="text-align: center; " |Specialty
| style="text-align: center; " |Specialty
| style="text-align: center; " |N/A
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |Alex Arce<br />Charliz Balicao<br />Lauren Busyn<br />[[Eva Igo]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />Amaya Kaufenberg<br />Eli Smutny<br />[[Ellie Wagner]]
| style="text-align: center; " |Alex Arce<br />Charliz Balicao<br />Lauren Busyn<br />[[Eva Igo]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />Amaya Kaufenberg<br />Eli Smutny<br />[[Ellie Wagner]]
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (St. Paul)
Line 199: Line 220:
| style="text-align: center; " |Arsonist's Lullaby
| style="text-align: center; " |Arsonist's Lullaby
| style="text-align: center; " |N/A
| style="text-align: center; " |N/A
| style="text-align: center; " |N/A
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |Alexa Adams<br />Bennet Espindabanick<br />Alicia Gan<br />Ava Gerst<br />[[Sara Gutz]]<br />Rachel Harris<br />[[Eva Igo]]<br />Kendall Lewis<br />Emma Marx<br />Olivia Penticoff<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]
| style="text-align: center; " |Alexa Adams<br />Bennet Espindabanick<br />Alicia Gan<br />Ava Gerst<br />[[Sara Gutz]]<br />Rachel Harris<br />[[Eva Igo]]<br />Kendall Lewis<br />Emma Marx<br />Olivia Penticoff<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (St. Paul)