Charlei Warren: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 m →Solos |
||
| Line 14: | Line 14: | ||
|Showstopper (Myrtle Beach) | |Showstopper (Myrtle Beach) | ||
|7<sup>th</sup> in Teen Solos | |7<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|2018 | |||
|Statues | |||
|Showstopper (Raleigh) | |||
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos | |||
|} | |} | ||