Charlie Weber: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 1: Line 1:
{{Infobox_dancer
{{Infobox_dancer
|name = Charlie Weber
|name = Charlie Weber
|image = File:Charlie Weber.jpg
|image = File:Charlie Weber 2020.jpg
|gender = Female
|gender = Female
|age = 13
|age = 14
|birthdate = May 5, 2006
|birthdate = May 5, 2006
|nationality = American
|nationality = American
Line 121: Line 121:
|NYDCA (Nashville)
|NYDCA (Nashville)
|5<sup>th</sup> in Junior Solos
|5<sup>th</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
| rowspan="10"|2020
| rowspan="3"|Misfit
| rowspan="3"|Open
|
|
|-style="text-align: center; "
|
|
|-style="text-align: center; "
|
|
|}
|}


Line 465: Line 477:
|}
|}


==Videos==
==Gallery==
<gallery>
Charlie Weber.jpg
</gallery>
 
===Videos===
<center><youtube width="400" height="240">pgsfA94R9gs</youtube><youtube width="400" height="240">_AS4bHBpmBs</youtube></center>
<center><youtube width="400" height="240">pgsfA94R9gs</youtube><youtube width="400" height="240">_AS4bHBpmBs</youtube></center>