Charlie Weber: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 589: | Line 589: | ||
|StarQuest (Minneapolis) | |StarQuest (Minneapolis) | ||
|1<sup>st</sup> in Petite/Junior Mega Lines | |1<sup>st</sup> in Petite/Junior Mega Lines | ||
|- | |||
| rowspan="16" |2021 | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Chicago) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Chicago) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Chicago) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Chicago) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Chicago) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Chicago) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Chicago) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Chicago) | |||
| | |||
|} | |} | ||