Charliz Balicao: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 47: Line 47:
|Open
|Open
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|9<sup>th</sup> in Senior Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|2018
| rowspan="2"|2018
Line 54: Line 54:
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|
|-style="text-align: center; "
|Hall of Fame (Orlando)
|11<sup>th</sup> in Senior Solos
|}
|}