Charliz Balicao: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 41: Line 41:
|Open
|Open
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|did not place
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2017
|2017
Line 49: Line 49:
|9<sup>th</sup> in Senior Solos
|9<sup>th</sup> in Senior Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|2018
|2018
| rowspan="2"|Shine on You
|Shine on You
| rowspan="2"|Open
|Open
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|-style="text-align: center; "
|Hall of Fame (Orlando)
|Hall of Fame (Orlando)
|11<sup>th</sup> in Senior Solos
|11<sup>th</sup> in Senior Solos