Charliz Balicao: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 195: Line 195:
| style="text-align:center;"|Jazz
| style="text-align:center;"|Jazz
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|Aless Abla<br />Alexa Adams<br />Alex Arce<br />[[Charliz Balicao]]<br />Angelina Borgen<br />Dominick Burkhardt<br />Lauren Busyn<br />Kaylee Deloye<br />Megan Dunaski<br />[[Bennet Espinda Banick|Bennet Espinda Bannick]]<br />Sophia Fischer<br />Sally Franco<br />Alicia Gan<br />Ava Gerst<br />Jada Gosselin-Jones<br />[[Sara Gutz]]<br />Rachel Harris<br />Lexi Heath<br />Maya Hintermeister<br />Anne Jackson<br />[[Lexus Johnson]]<br />Madeline Kasel<br />[[Amaya Kaufenberg]]<br />Annalise Kozar<br />[[Maris Lapointe]]<br />Allyson Nelson<br />Olivia Nelson<br />Olivia Penticoff<br />Sydney Ronneberg<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Lauren Sklar<br />Eli Smutny<br />Ashley Truong<br />Madisen Tuhy<br />Joshua Ukura<br />Morgan Vannelli<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]
| style="text-align:center;"|Aless Abla<br />Alexa Adams<br />Alex Arce<br />Angelina Borgen<br />Dominick Burkhardt<br />Lauren Busyn<br />Kaylee Deloye<br />Megan Dunaski<br />[[Bennet Espinda Banick|Bennet Espinda Bannick]]<br />Sophia Fischer<br />Sally Franco<br />Alicia Gan<br />Ava Gerst<br />Jada Gosselin-Jones<br />[[Sara Gutz]]<br />Rachel Harris<br />Lexi Heath<br />Maya Hintermeister<br />[[Eva Igo]]<br />Anne Jackson<br />[[Lexus Johnson]]<br />Madeline Kasel<br />[[Amaya Kaufenberg]]<br />Annalise Kozar<br />[[Maris Lapointe]]<br />Allyson Nelson<br />Olivia Nelson<br />Olivia Penticoff<br />Sydney Ronneberg<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Lauren Sklar<br />Eli Smutny<br />Ashley Truong<br />Madisen Tuhy<br />Joshua Ukura<br />Morgan Vannelli<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Production Lines
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Production Lines
Line 220: Line 220:
| style="text-align:center;"|3<sup>rd</sup> in Teen Lines
| style="text-align:center;"|3<sup>rd</sup> in Teen Lines
|-
|-
| rowspan="21" style="text-align: center; " |2018
| rowspan="24" style="text-align: center; " |2018
| rowspan="3" style="text-align:center;"|Lemon
| rowspan="3" style="text-align:center;"|Lemon
| rowspan="3" style="text-align:center;"|Contemporary
| rowspan="3" style="text-align:center;"|Contemporary
Line 237: Line 237:
| rowspan="3" style="text-align:center;"|Jazz
| rowspan="3" style="text-align:center;"|Jazz
| rowspan="3" style="text-align:center;"|
| rowspan="3" style="text-align:center;"|
| rowspan="3" style="text-align:center;"|Axel Admunson<br />Alex Arce<br />Kevin Avila<br />[[Charliz Balicao]]<br />Dominick Burkhardt<br />Abigail Burkhardt-Bixby<br />Megan Dunaski<br />Ashley Englert<br />Ashley Englert<br />Jada Gosselin-Jones<br />Lexi Heath<br />Kally Hilton<br />Maya Hintermeister<br />Anne Jackson<br />[[Lexus Johnson]]<br />Madeline Kasel<br />[[Amaya Kaufenberg]]<br />Allyson Nelson<br />Olivia Nelson<br />Sydney Ronneberg<br />Eli Smutny<br />Madisen Tuhy<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />Abby Welter
| rowspan="3" style="text-align:center;"|Axel Admunson<br />Alex Arce<br />Kevin Avila<br />Dominick Burkhardt<br />Abigail Burkhardt-Bixby<br />Megan Dunaski<br />Ashley Englert<br />Ashley Englert<br />Jada Gosselin-Jones<br />Lexi Heath<br />Kally Hilton<br />Maya Hintermeister<br />Anne Jackson<br />[[Lexus Johnson]]<br />Madeline Kasel<br />[[Amaya Kaufenberg]]<br />Allyson Nelson<br />Olivia Nelson<br />Sydney Ronneberg<br />Eli Smutny<br />Madisen Tuhy<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />Abby Welter
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|2<sup>nd</sup> in Senior Lines
| style="text-align:center;"|2<sup>nd</sup> in Senior Lines
Line 250: Line 250:
| rowspan="3" style="text-align:center;"|Contemporary
| rowspan="3" style="text-align:center;"|Contemporary
| rowspan="3" style="text-align:center;"|
| rowspan="3" style="text-align:center;"|
| rowspan="3" style="text-align:center;"|Axel Admunson<br />Alex Arce<br />Kevin Avila<br />[[Charliz Balicao]]<br />Dominick Burkhardt<br />Abigail Burkhardt-Bixby<br />Megan Dunaski<br />Ashley Englert<br />Ashley Englert<br />Jada Gosselin-Jones<br />Lexi Heath<br />Kally Hilton<br />Maya Hintermeister<br />Anne Jackson<br />[[Lexus Johnson]]<br />Madeline Kasel<br />[[Amaya Kaufenberg]]<br />Allyson Nelson<br />Olivia Nelson<br />Sydney Ronneberg<br />Eli Smutny<br />Madisen Tuhy<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Skyla Ward]]<br />Abby Welter
| rowspan="3" style="text-align:center;"|Axel Admunson<br />Alex Arce<br />Kevin Avila<br />Dominick Burkhardt<br />Abigail Burkhardt-Bixby<br />Megan Dunaski<br />Ashley Englert<br />Ashley Englert<br />Jada Gosselin-Jones<br />Lexi Heath<br />Kally Hilton<br />Maya Hintermeister<br />Anne Jackson<br />[[Lexus Johnson]]<br />Madeline Kasel<br />[[Amaya Kaufenberg]]<br />Allyson Nelson<br />Olivia Nelson<br />Sydney Ronneberg<br />Eli Smutny<br />Madisen Tuhy<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />Abby Welter
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Senior Lines
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Senior Lines
Line 256: Line 256:
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (Orlando)
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (Orlando)
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Senior Lines
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Senior Lines
|-
| style="text-align:center;"|Showbiz (Minneapolis)
| style="text-align:center;"|
|-
| rowspan="3" style="text-align:center;"|Encore
| rowspan="3" style="text-align:center;"|Contemporary
| rowspan="3" style="text-align:center;"|
| rowspan="3" style="text-align:center;"|Axel Admunson<br />Alex Arce<br />Kevin Avila<br />Dominick Burkhardt<br />Abigail Burkhardt-Bixby<br />Megan Dunaski<br />Ashley Englert<br />Ashley Englert<br />Jada Gosselin-Jones<br />Lexi Heath<br />Kally Hilton<br />Maya Hintermeister<br />Anne Jackson<br />[[Lexus Johnson]]<br />Madeline Kasel<br />[[Amaya Kaufenberg]]<br />Allyson Nelson<br />Olivia Nelson<br />Sydney Ronneberg<br />Eli Smutny<br />Madisen Tuhy<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />Abby Welter
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul)
| style="text-align:center;"|did not place
|-
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (Orlando)
| style="text-align:center;"|2<sup>nd</sup> in Senior Lines
|-
|-
| style="text-align:center;"|Showbiz (Minneapolis)
| style="text-align:center;"|Showbiz (Minneapolis)