Charlotte Foldes: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 189: | Line 189: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="11"|2018 | ||
|Through the Fire | | rowspan="2"|Through the Fire | ||
|Contemporary | | rowspan="2"|Contemporary | ||
|Shylah Bucher<br />Abbey Dawson<br />Ella Hosseinpour<br />Delaney Miner<br />Spencer Seebach<br />Aria Terango | | rowspan="2"|Shylah Bucher<br />Abbey Dawson<br />Ella Hosseinpour<br />Delaney Miner<br />Spencer Seebach<br />Aria Terango | ||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
|7<sup>th</sup> in Senior Small Groups | |7<sup>th</sup> in Senior Small Groups | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|JUMP (Las Vegas) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Small Groups | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Come Together | |Come Together | ||